wtorek, 11 listopada 2014

00. Prolog

               Moje życie było idealne.
            No wiecie, byłam jedną z tych perfekcyjnych, popularnych dziewczyn, których historia toczy się według typowego filmowego schematu.
            Kapitan drużyny cheerliderek i koła debatanckiego, jedna z najlepszych uczennic, odtwórczyni głównych ról we wszystkich przedstawieniach. Dziewczyna przewodniczącego szkoły i wice kapitana zespołu koszykarzy. Dostająca od rodziców wszystko czego chciała, a nawet to czego nie chciała. Królowa balu. Z listem przyjmującym na Oxford, którego absolwentem był ojciec, niezmiernie dumny z sukcesu córki.
            Sami widzicie. Moje życie przypominało jeden z tych cudownych filmów, w którym włosy nigdy nie są mokre, ludzie śpiewają i tańczą na ulicy i wszystko jest po prostu idealne.
            Tyle, że ja wcale tego nie chciałam.
            Jedyne czego w życiu potrzebowałam to wolności. Chciałam spełniać własne marzenia i uciec od wizji cudownego życia, przygotowaną dla mnie przez rodziców. Potrzebowałam przygody, zmiany, nowości.
            Dlatego kiedy tylko otrzymałam list, informujący o moim przyjęciu do Nowojorskiej Akademii Sztuki Dramatycznej NYADA, która według rodziców miała nie zapewnić mi żadnej przyszłości, bez zbędnego wahania spakowałam się i wykupiłam bilet w jedną stronę prosto do Wielkiego Jabłka, zostawiając dziewiętnaście lat swojego życia za sobą.
            Choć tak naprawdę, przysięgam…to właśnie wtedy naprawdę zaczęłam żyć.

***

Witam na Against The World FanFiction! :) 
Oto prolog mojego nowego opowiadania ff, którego głównym bohaterem jest cudowny, uroczy, niesamowity i utalentowany
Dylan O'Brien
Mam nadzieję, że wam się spodoba. 
Pierwszy rozdział pojawi się jutro.
Komentujcie, polecajcie, piszcie do mnie na tt.
@susanne597
Buziaki :*
#ATWff

WAŻNE! Poszukuję kogoś, kto byłby chętny stworzyć szablon dla bloga. Jeśli znacie kogoś takiego, lub sami interesujecie się grafiką komputerową napiszcie do mnie w komentarzu, albo na tt. Proszę!

5 komentarzy:

 1. Ciekawie się zaczyna :D Będę śledzić ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny wstęp, mam nadzieję, ze reszta będzie równie ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne 3 lecę czytać dalej XD
  *Taka chamska reklama ;__;* http://dracoikatnissmiloscwkapitolu.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy to przeczytają ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie napisany prolog, naprawdę zapowiada się ciekawie, będę czytać :)

  OdpowiedzUsuń