OŚWIADCZENIE.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, postanowiłam, jak zasugerowała mi moja kochana Patrycja, założyć tą zakładkę, gdzie wypowiem się na temat częstotliwości dodawania rozdziałów.

Jak wiecie, zamysł jest taki, że są one dodawane co miesiąc. Jednak musicie wiedzieć, że jestem już w liceum, za trzy miesiące kończę drugą klasę i staję się maturzystką. Całe dni mam zawalone nauką, ponieważ wybieram się na prawo, a jak wszyscy wiedzą, to jest naprawdę elitarny kierunek, na który trudno się dostać. Dodatkowo biorę udział w ogólnopolskich turniejach debatanckich, konkursach historycznych, teatralnych, innych zajęciach dodatkowych, a do tego jeszcze staram się o pasek na świadectwie. No i mam też przyjaciółki, które narzekają, że nie spędzam z nimi czasu, znajomych, którzy wyciągają mnie na imprezę, sport, który uprawiam, żeby zachować linię, ale pochłania sporo czasu, a także inne hobby!

Pisanie to moja pasja, ale naprawdę często nie mam na nią ani czasu ani siły.

Rozumiem, że możecie być źli. Ja też nie lubię, kiedy moje ulubione blogerki długo nie dodają rozdziału. Jednak proszę Was, abyście zrozumiały moją sytuację i nie naciskały, bo to tylko pogarsza sytuację i odbiera mi radość pisania, a ja w zamian obiecuję, że poślizgi nie będą dłuższe niż jeden tydzień.

Mam nadzieję, że mnie rozumiecie. Kocham ATW, Dylana i Was. Nie porzucę tego opowiadania i chcę dla niego jak najlepiej.

Pozdrawiam was wszystkie i z góry dziękuję za zrozumienie.

Zuza

7 komentarzy:

 1. "Zrozumiały", "nienaciaskały", chłopacy też to czytają Xdd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *chłopcy
   Nie ma takiego słowa, jak "chłopacy"

   Usuń
 2. Okay, skoro tak to tak. Rozumiem, że też jesteś człowiekiem i masz prawo do własnych przyjemności :3
  Już się przyzwyczaiłam, że posty są rzadko. Na sw szczęście znalazłam jeszcze inne zajęcia np. muszę nadrobić serial, dokończyć książkę, znalazłam też kilka ciekawych opowiadań. Jedne takie trochę kryminalne ♥
  Dla Cb życzę więcej czasu na swoje prywatne życie i natchnienia do pisania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. *tę zakładkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże mam nadzieję, że nie dostaniesz się na prawo. I to dla twojego dobra, bo nawet jak uda ci się dostać, to skończysz je jako wrak człowieka przez to całe zakuwanie, a potem i tak nic w zawodzie nie osiągniesz przez kompletny brak inteligencji. Proszę, nie zajmuj miejsc przeznaczonych dla naprawdę mądrych osób, a nie dla tepych kujonow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba masz ból dupy, bo tez chcesz iść na prawo, ale jestes na to za głupia.

   Usuń